Teslimat şekilleri:

  • Mağazadan al seçeneği ile siparişlerinizi Şekerpınar depomuzdan kendiniz teslim alabilirsiniz. Depomuzun adres bilgisi aşağıdaki gibidir.
    MİLA Lojistics- Tuzla deposu İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi Lazer Çıkmazı sokak (9. A Yol) No:7 C-18 Tuzla / İSTANBUL
  • Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz SÜRAT Kargo ile adresinize teslim edilebilmektedir. Lütfen en yakın Sürat Kargo şubesinden adresinizin dağıtım bölgesinde olup olmadığını kontrol ediniz. Sürat kargo ile parça başı (1 torba) kargo ücreti Türkiye’nin her yerine 20 TL + KDV dir. Bazı bölgeler SÜRAT Kargonun mobil alan listesinde kalıp sadece haftanın belirli günlerinde farklı fiyat ile teslimat yapılabilmektedir. Mobil alan içinde kalan adreslere parça başı (1 torba) kargo ücreti 24,00 TL + KDV dir. Tarafımızdan kontrol edilecek olan adresinizin  mobil alan listesini içinde ise kargo ücreti için fark talep edilecektir. Sürat kargonun ulaşamadığı bir yerde iseniz siparişiniz adresinizi en yakın Sürat kargo şubesinden teslim almanız gerekecektir.
  • KARGO İLE GELEN SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALMADAN ÖNCE KONTROL EDİNİZ. HASARLI ÜRÜNLERİ TESLİM ALMAYIP MUTLAKA TUTANAK TUTARAK GERİ YOLLAYINIZ.
  • 12 torba (300 kg) üstü siparişleriniz için adresinize teslim en uygun lojistik firmasını sizin için araştırabiliriz. Lütfen adresinizi bize e-mail veya telefonla bildiriniz. Kabul edeceğiniz en uygun nakliye seçeneği ile alıcı ödemeli olarak gönderiniz yapılacaktır.
  • Siparişiniz onaylandıktan sonra 3 iş günü içinde kargoya verilecektir. Kargonuzun takibini kargo firması aracılığı ile yapabilirsiniz.

Ödeme şekilleri:

Banka havalesi veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

  • Kredi kartı ödemeleriniz için İYZİCO alt yapısı kullanılmaktadır. Ödeme tercihinden sonra İYZİCO sitesine yönlendirilip ödemenizi güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz. İYZİCO tarafından uygulanan taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
  • Belirtilmiş olan banka hesaplarına havale/EFT yapabilirsiniz. Ayrıca PTT posta  hesabımıza da havale yapabilirsiniz. Havalenizin açıklama bölümünde Sipariş numarasını belirtiniz. Lütfen havalenizi yaptığınız banka hesap numaramızı info@kaokil.com.tr email adresimize bildiriniz.

         YAPIKREDİ BANKASI, ATAŞEHİR ŞB. TR53 0006 7010 0000 0089 7847 69

         GARANTİ BANKASI, ATAŞEHİR ŞB. TR21 0006 2000 3910 0006 2010 53

         VAKIFBANK, ATAŞEHİR ŞB. TR68 0001 5001 5800 7309 7704 05

         (PTT) Posta çeki hesabı: 09977117

Başa dön