Merhaba,

Kaokil kaolin kili AVS Mineral

Kaokil Tarımsal kaolin kili , AVS Mineral’in tarımda kullanıma uygun tescilli ürünüdür. Kaokil kaolin kili AVS Mineral tarafından özel olarak kendi markası ile ürettirilip ithal edilmektedir.

AVS Mineral olarak, 1989 yılında Türkiye’deki ilk rafine kaolin üretimi ile başlayan kaolin deneyimimiz ithalat ile devam etmektedir. Bugün mümessiliğini yaptığımız üreticilerin özel kaolin ürünlerini müşterilerimize sunmaktayız. 2001 yılından beri başta boya ve kauçuk olmak üzere plastik, mürekkep, yapıştırıcı, inşaat, tarım ve kozmetik sektörlerine kaliteli ve özel kaolin çeşitlerini tedarik etmekteyiz.

Ürün portföyümüzde bulunan yüksek performanslı kaolinler Çin ve Hindistan’dan ithal edilmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte her geçen gün yeni ürünlerle ürün yelpazemizi açıyoruz. Müşterilerimizin özel ürün taleplerini, üretici firmalarımızın gelişmiş laboratuar ve araştırma imkanları ile en kısa sürede üretip sunmaktayız.

Kendimize ait olan üç markamız KaoFill®, KaoCal® ve KaoKil® ile satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Müşterilerimizin taleplerini konteynır bazında doğrudan fabrikalarına teslim olarak karşıladığımız gibi, İstanbul Tuzla Deri Organize Sanayi bölgesindeki depomuzdan daha küçük miktarlarda siparişleri göndermekteyiz.

Kaokil tarımsal kaolin kili ise internet sitemizden veya çeşitli alışveriş platformlarından  online olarak satın alınabilmektedir.

Kaokil kaolin kili AVS Mineral
Başa dön